Chłodnictwo w transporcie Ogrzewanie postojowe Kontakty
   Naprawa chłodni: Thermo King, Carrier Transicold, Zanotti, Kerstner itd.

   Naprawa chłodni w transporcie dostawczym jest najbardziej rozpowszechnionym i pożądanym elementem obsługi dla właścicieli układów chłodniczych w samochodach dostawczych, ciężarowych oraz naczepach. Zajmujemy się naprawą dowolnych urządzeń chłodniczych:
   Prosta naprawa – nie zajmuje dużo czasu. Zawiera w sobie diagnozę problemu, przegląd ilości czynnika R-404a i R-134a, przegląd ciśnienia w systemie, kontrolę temperatur przechłodzenia oraz przegrania w urządzeniu chłodniczym.
   Średnia naprawa – występuje w nietypowych sytuacjach doprowadzających do odmowy działania chłodni podczas transportu: może to być nieszczelność węży, uszkodzenie lutowanych połączeń chłodniczych, zabrudzenie filtra oraz osuszacza. W tego typu przypadkach naprawa może zająć powyżej 4 godzin. Jest to uzależnione od zakresu prac regeneracyjnych.
   Ciężka naprawa – wywołana przez niepoprawną pracę chłodni lub jej wiek. Może wystąpić potrzeba podłączenia urządzenia chłodniczego pod inny sterownik i pulpit, mycie chłodni specjalnymi odczynami przy zachwaszczeniu instalacji metalowym wiórem albo wypalonym olejem, zamiana sprężarki i inne, podobne prace. Czas trwania naprawy zwykle wynosi powyżej 10 godzin.
   Oferujemy usługi naprawy i regeneracji chłodni i mroźni w samochodach dostawczych i ciężarowych różnych producentów: Thermo King, Carrier Transicold, Zanotti i tak dalej.
   Podczas naprawy wykorzystujemy oryginalne części i składniki. Materiały eksploatacyjne i czynniki są sprowadzane od znanych i solidnych dostawców z wieloletnim doświadczeniem w branży.
   Jesteśmy gotowi zaproponować niskie ceny za nasze usługi. Dlaczego? Ponieważ nasi Klienci nie płacą za rozgłos naszej firmy.
   Zapewniamy wydłużony okres gwarancji na wykonane przez nas naprawy. Przywracamy zdolność do pracy urządzeniom chłodniczym i zwiększamy ich efektywność działania.
   Naprawa płyt głównych Carrier Transicold, Thermo King oraz Zanotti Transblock

   Większość współczesnych urządzeń chłodniczych zawiera w swoim składzie bloki sterowania na mocy elektronicznych chipów, co upraszcza ich działanie (motoczasy, okresy obsługi). Pozwala to również zastosować ujednolicony algorytm diagnostyczny (każde uszkodzenie to jeden kod dla kierowcy), a także jest bardziej czytelny podczas pracy z pulpitem sterowniczym chłodni.
   Chipy i bloki elektronicznie sterowania urządzeniem chłodniczym mają ochronę przed niekorzystnymi oddziaływaniami zewnętrznymi (elektroniczne wygładzające filtry skoków napięcia, przeciwpyłowe i odporne na wilgoć kożuchy). Nie zawsze jednak udaje się uniknąć uszkodzeń.
System sterowania (płyta główna) Thermo King V-series z pulpitem DSR

System sterowania (płyta główna) Thermo King V-series z pulpitem DSR

System sterowania (płyta główna) Thermo King CE-series z pulpitem CSR

System sterowania (płyta główna) Thermo King CE-series z pulpitem CSR

System sterowania (płyta główna) Carrier Viento

System sterowania (płyta główna) Carrier Viento

   Jeżeli wcześniej uszkodzony blok sterowania oznaczał dla Was kupowanie nowego kompletu to teraz my możemy zaproponować naprawę chipów z długotrwałą gwarancją zdolności do pracy.
   Terminu i kosztu naprawy systemu sterowania urządzeniem chłodniczym nie da się zaprognozować. Podczas przeprowadzania kontroli wzrokowej urządzenia przy jednym spalonym elemencie prawie zawsze pojawią się inne niedziałające półprzewodnikowe elementy (tranzystory, rezystory i inne). Bez wykorzystania specjalnych przyrządów nie jest możliwe, aby obliczyć koszt naprawy uszkodzenia. Istotnym jest, że za pomocą zwykłej lutownicy można jedynie zaszkodzić i zmniejszyć prawdopodobieństwo pomyślnej naprawy chipa.
   Zajmujemy się naprawą następujących bloków, pulpitów i systemów sterowania urządzeń chłodniczych: Thermo King V-serji z pulpitem DSR, Thermo King CE-serji z pulpitem CSR, Carrier Xarios, Carrier Viento, Carrier Zephyr. Również aktywnie uczestniczymy w naprawach elektronicznych systemów sterowania Zanotti Zer0 (Zero) i Zanotti SFZ.
System sterowania (płyta główna) Carrier Viento-300 DO i PO naprawie

System sterowania (płyta główna) Carrier Viento-300 DO i PO naprawie

   Po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktów z Dudiks Sp. z o.o.
   Jesteśmy dla Państwa również dostępni telefonem po +48-517-371-799.